Архиєпископ Америки у Різдвяному привітанні говорив про Україну

Архиєпископ Америки у Різдвяному привітанні говорив про Україну - фото 1
"Сьогодні, як ніколи, нам потрібен мир для українських братів і сестер", - на цьому наголосив Архиєпископ Американський Елпідофор у посланні на Різдво Христове.

Архиєпископ наголошує, що сьогодні, як ніколи, ми потребуємо миру у світі, особливо «для наших українських братів і сестер, які майже весь 2022 рік терпіли жорстоке вторгнення Росії».

Повний текст послання поширив ДФУ.

"Мої улюблені сестри та брати у Христі,

Коли ви оселяєтесь у своїх домівках і готуєтеся насолоджуватися цим світлим святом Різдва з сім’єю та друзями, я прошу всіх вас приділити хвилину пам’яті про тих, чиє життя було зруйноване насильством і війною.

Пророк Ісая обіцяє:

Бо Дитя народилося нам, Син даний нам … і дадуть ім’я Йому … Князь миру.
Як ми більше, ніж будь-коли, потребуємо в нашому світі Князя миру! Особливо для наших українських братів і сестер, які майже весь 2022 рік терпіли жорстоке вторгнення Росії.

Десятки тисяч загинули з обох сторін, і, як немає виправданих причин для цієї війни, так само її кінця не видно.

Тому, вітаючи Святе Вифлеємське Немовля, споглядаючи в Його смиренні та бідності суть правдивої сили та слави, пам’ятаймо про тих, чиє життя позбавлене благословення миру.

Нехай Новонароджений Господь дарує мир Своєму світові, а народам України та Росії принесе швидку справедливість, примирення та надію.

Щасливого Різдва вам і вашим, щасливого та здорового 2023 року.

Христос Народжується! Славімо Його!"