Архиєпископ Кентерберійський заплатив понад 500 фунтів за перевищення швидкості

15.05.2023, 13:31
Світові
Архиєпископ Кентерберійський заплатив понад 500 фунтів за перевищення швидкості - фото 1
Архиєпископ Кентерберійський Джастін Велбі отримав штраф у понад 500 фунтів стерлінгів за перевищення швидкості під час кермування автівкою.

Про це повідомляє ВВС, передає Inshe.tv.

Минулого року на своєму Volkswagen Golf прямував до своєї офіційної резиденції в палаці Ламбет. Він їхав зі швидкістю 25 миль на годину (40 км/год) у зоні, яка має обмеження 20 миль на годину. Відповідне порушення правил дорожнього руху зафіксувала автоматична камера контролю швидкості.

Священнослужителя правоохоронні структури притягнули до відповідальності у судовому порядку. Це відбулося через реалізацію процедури, яка передбачає можливість відповідача не приходити на відповідні слухання. Судове засідання відбулося за кілька днів після коронації короля Карла ІІІ, на якій й був присутній архиєпископ Кентерберійський. Саме того дня йому надали можливість виступати у Палаті лордів, щоб засудити урядовий законопроєкт щодо протидії нелегальній міграції.

Суд оголосив рішення зобов’язати Уелбі сплатити 300 фунтів стерлінгів штрафу, 120 фунтів стерлінгів компенсації, а також й 90 фунтів стерлінгів судових витрат. Були й додані три штрафні бали до його водійських прав. Він письмово зізнався у скоєному. Вирок оголосили на закритому засіданні мирового суду.

Прес-секретар архиєпископа заявив, що той не знав, що провадження може бути розглянуте в суді. За його словами, він намагався розв’язати це питання та сплатити штраф тричі. Зі слів представника Англіканської Церкви, Уелбі мав усі документи, щоб підтвердити, що він намагався заплатити. На його думку, помилка виникла через “проблеми адміністрування”.