Архієпископ ПЦУ Іларіон висловив співчуття з приводу смерті митрополита УПЦ МП Варфоломія

Архієпископ ПЦУ Іларіон висловив співчуття з приводу смерті митрополита УПЦ МП Варфоломія - фото 1
Архиєпископ Рівненський і Острозький Іларіон від імені повноти Рівненської єпархії Православної Церкви України висловив співчуття з приводу смерті митрополита Варфоломія (Ващука).

Про це повідомляє сайт Рівненської єпархії ПЦУ.

"Особисто від себе, священослужителів та вірян Рівненської єпархії Православної Церкви України висловлюю співчуття з приводу смерті митрополита Варфоломія (Ващука)" - зазначиі єрапх ПЦУ.

"До останнього дня, світлої пам’яті владика Варфоломій, з пастирською ревністю дбав про духовний розвиток ввіреної йому пастви, турбуючись про будівництво храмів та розвиток монастирів. Прагнення до єдності українського Православ'я не було чужим для новоспочилого архиєрея, тому за свою архипастирську діяльність був близьким до вирішення цього надважливого питання.

Нехай Всемилосердний Господь, який навчав нас вірити у воскресіння мертвих, упокоїть душу новопреставленого митрополита Варфоломія в оселях праведних та дарує Царство Небесне!", - наголосив архиєпископ Іларіон.

Митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій, який понад чверть століття очолював Рівненську кафедру УПЦ МП, відійшов у вічність 15 вересня 2021 року на 69 році життя після тривалої та виснажливої хвороби.

Відспівування митрополита відбулося 17 вересня в Георгіївському подвор’ї Миколаївського Городоцького жіночого монастиря у Рівному.

Поховали владику на його батьківщині в селі Городно Ковельського району Волинської області, згідно із заповітом.