Created with Sketch.

Архиєпископ Запорізький УПЦ (МП) проти гей-параду у Києві

26.04.2012, 15:38

Архиєпископ Запорізький і Мелітопольський УПЦ (МП) Лука (Ковальчук) виступив з ініціативою заборони гей-параду в Києві.

Архиєпископ Запорізький і Мелітопольський УПЦ (МП) Лука (Ковальчук) виступив з ініціативою заборони гей-параду в Києві. Про це, як повідомляє кореспондент порталу «Запоріжжя. Коментарі » , владика Лука заявив під час сьогоднішнього засідання релігійного ради при Запорізькій ОДА.

Архиєпископ, зокрема, повідомив, що підготує звернення на ім'я Президента України Віктора Януковича з проханням заборонити проведення гей-параду. Також священнослужитель попросив своїх колег з різних релігійних організацій підписати це звернення. Підписи під документом поставили не всі.

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Сьогодні, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Сьогодні, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Сьогодні, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Сьогодні, 14:28