Архиєпископа Клаудіо Ґуджеротті  нагороджено орденом «За заслуги» III ступеня

24.08.2020, 10:05
Держава
Архиєпископа Клаудіо Ґуджеротті  нагороджено орденом «За заслуги» III ступеня - фото 1
Сьогодні на урочистостях з нагоди Дня Незалежності України Володимир Зеленський нагородив Апостольського Нунція в Україні архиєпископа Клаудіо Ґуджеротті  орденом «За заслуги» III ступеня.

Архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті є Апостольським Нунцієм в Україні з 13 листопада 2015 року. 4 липня 2020 року Папа Франциск призначив архиєпископа Клаудіо Ґуджеротті Апостольським нунцієм у Великій Британії.

Архиєпископа Клаудіо Ґуджеротті  нагороджено орденом «За заслуги» III ступеня - фото 57418

 

Орден «За заслуги» I, II, III ступеня — державна нагорода України для відзначення видатних заслуг громадян в економічній, науковій, соціально-культурній, військовій, державній, громадській та інших сферах суспільної діяльності.

Орденом «За заслуги» III ступеня нагороджуються працівники посольств іноземних держав в Україні, відомі державні, політичні, громадські діячі, митці, науковці, бізнесмени та інші особи.

Знак ордена «За заслуги» III ступеня виготовляється з нейзильберу і має форму хреста із заокругленими кінцями, накладеного на медальйон з зображенням рослинного орнаменту. Сторони хреста покриті емаллю малинового кольору. Посередині хреста у вінку з дубової та лаврової гілок на блакитному фоні — зображення малого Державного Герба України — тризуба. Вінок, тризуб, пружки хреста позолочені. Медальйон — з оксидованого срібла.

Архиєпископа Клаудіо Ґуджеротті  нагороджено орденом «За заслуги» III ступеня - фото 57417