Created with Sketch.

Архиєпископа УПЦ (МП) нагородили орденом

01.06.2012, 10:10

Архиєпископ Запорізький і Мелітопольський УПЦ (МП) Лука (Коваленко) нагороджений орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» третього ступеня.

Архиєпископ Запорізький і Мелітопольський УПЦ (МП) Лука (Коваленко), нагороджений орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» третього ступеня.

Цю нагороду, як повідомляє сайт Запорізької єпархії УПЦ (МП), владика Лука удостоєний «за плідну працю, спрямовану на гармонізацію взаємин українського суспільства і Церкви, а також активну громадську діяльність та вагомий внесок в утвердження духовності та високих моральних цінностей».

Про це йшлося в Поданні про нагородження, підписаному головою обласної ради народних депутатів Павлом Матвієнко і оприлюдненому на 18-й сесії Запорізької обласної ради шостого скликання.

Читайте також
Україна і світ Члени ВРЦіРО запевнили Єврокомісарку Марту Кос, що Церкви і релігійні організації України підтримують вступ до ЄС
Сьогодні, 08:49
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07