Архиєрейський Синод УГКЦ в Україні обрав делегата у справах захисту неповнолітніх

10.12.2021, 16:05
Католики
Архиєрейський Синод УГКЦ в Україні обрав делегата у справах захисту неповнолітніх - фото 1
Архиєрейський Синод УГКЦ в Україні, що відбувся 19-20 листопада 2021 року у Львові, обрав о. Ігоря Бойка делегатом Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні у справах захисту неповнолітніх.

За повідомленням Департаменту інформації УГКЦ, рішення Синоду прийнято з метою захисту неповнолітніх і безпорадних осіб від сексуального зловживання та задля впровадження вимог Апостольського листа Папи Римського Франциска «Ви є світло для світу».

Отця Ігоря обрано делегатом на три роки. Про це йдеться у декреті Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава від 7 грудня 2021 року.

До обов’язків делегата Архиєрейського Собору в Україні у справах неповнолітніх належить координація співпраці між уповноваженими єпархій і екзархатів у справах захисту неповнолітніх і безпорадних осіб, співпраця із Центром гідності дитини УКУ, підготовка щорічного звіту Архиєрейському Синодові про ситуацію щодо захисту неповнолітніх і безпорадних осіб в УГКЦ в Україні. До його обов’язків також входить подання пропозицій для покрашення захисту неповнолітніх і запобігання сексуальному зловживанню, зокрема інформування про потреби чи хиби в служінні уповноважених у єпархіях і екзархатах.