Архиєреї УПЦ МП з Луганщини їздили в Москву до Кирила

Архиєреї УПЦ МП з Луганщини їздили в Москву до Кирила - фото 1
17 липня у Москві Патріарх РПЦ Кирил зустрівся з єрархами УПЦ МП з Луганщини.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Московського Патріарха та на сайті єпархії УПЦ МП, передає Релігійна правда.

Як зазначається, “після закінчення малої вечірні з читанням акафіста преподобному Сергію, ігумену Радонезькому, яка була здійснена в Троїцькому соборі Свято-Троїцької Сергієвої лаври, в Патріарших покоях обителі відбулася зустріч Патріарха Московського з архиєпископом Ровеньківським та Свердловським Аркадієм та вікарієм Луганської єпархії єпископом Біловодським Павлом”.

У зустрічі взяв участь керуючий справами Московської Патріархії митрополит Воскресенський Діонісій.

Учасники зустрічі обговорили питання церковного життя у Луганській та Ровеньківській єпархіях.

У повідомленні єпархії УПЦ МП зазначено, що архиєпископ Аркадій розповів Кирилові “про стан справ у Ровеньківській єпархії та просив Першосвятительського благословення та молитов за довірену паству”.

Нагадаємо, 13 липня у будівлі адміністрації «ЛНР» відбулась зустріч глави терористичної організації «ЛНР» Леоніда Пасічника з правлячими архиєреями Луганської, Сєвєродонецької та Ровеньківської єпархій УПЦ МП та вікарними єпископами УПЦ Московського Патріархату.

Архиєреї УПЦ МП з Луганщини їздили в Москву до Кирила - фото 96584

На території Луганської області є три єпархії УПЦ МП. Жодна з них офіційно не оголошувала про вихід з УПЦ МП та прямого підпорядкування Кирилу і РПЦ.

Юридично вони досі визнають зверхність митрополита Київського УПЦ МП Онуфрія, хоча Ровеньківська єпархія та Луганська відмовилися поминати його під час Богослужіннь. Ці єпархії також не погодилися з постановами Помісного Собору та заявили про вірність керманичу РПЦ Кирилу.