Аспірант з Франції заявив в поліцію про зґвалтування священиком УПЦ МП

03 січня, 09:22
Суспільство
Аспірант з Франції заявив в поліцію про зґвалтування священиком УПЦ МП - фото 1
Аспірант із Франції Ніколя Імбер звинувачує священика УПЦ Московського Патріархату у згвалтуванні. Допис про інцидент він виклав у соцмережі. Про це 2 січня йдеться в сюжеті ТСН.19:30, а сьогодні , 3 січня, о 19:30 ТСН розповість докладніше про цей скандал.

Чоловік приїхав до Києва досліджувати відносини в православній Церкві. Спілкувався із священиками і паралельно читав лекції в Київському політехнічному.

Того дня іноземець був у компанії зі священиком.

"Він дав мені алкоголь. І коли я ліг спати, то відчув, що захворів. У мене була температура. Насправді, у мене явно був COVID", - згадує чоловік.

Каже, що попросив допомоги у священика.

"Я йому сказав: "Отче, ви спите? Мені дуже погано". Попросив, щоб він допоміг мені. Тоді він сказав мені: "Йди сюди!". Запропонував до нього підвестися. Я подумав, що він хотів мені допомогти. А він зробив, що він зробив, доки я був сонний, з температурою", - каже Ніколя.

ТСН звернулася за коментарем до УПЦ Московського Патріархату. Там про інцидент наразі не чули, радять звертатись до поліції. Що, власне, потерпілий і зробив.

"Якщо у людини є якісь проблеми, то треба звертатись до слідчих органів. Відповідно до того, як цивілізовано все це вирішується", - сказав речник УПЦ МП, архиєписком Климент.

ТСН зв'язалася з Ніколя Імбером. Він розповів усе, що з ним сталося і підтвердив, що написав заяву до поліції Київської області.