• Головна
  • Новини
  • Світові
  • Автором девізу Олімпійських ігор є французький священик Анрі Дідон: цьогоріч МОК вніс до нього ще одне слово...

Автором девізу Олімпійських ігор є французький священик Анрі Дідон: цьогоріч МОК вніс до нього ще одне слово

21.07.2021, 17:16
Світові
Автором девізу Олімпійських ігор є французький священик Анрі Дідон: цьогоріч МОК вніс до нього ще одне слово - фото 1
Міжнародний олімпійський комітет (МОК) на сесії затвердив новий девіз Олімпійських ігор.

Про це повідомляє УНН з посиланням на Inside the Games.

Ініціатором змін був голова МОК Томас Бах. Відзначається, що рішення було ухвалено одноголосно. У новий девіз Олімпіади додали слово "разом". Тепер він звучить так: "Швидше, вище, сильніше - разом" ("Citius, altius, fortius — communis").

Девіз Олімпійських ігор змінили вперше з 1894 року. Раніше він звучав так: "Citius, altius, fortius" ("Швидше, вище, сильніше").

Автором першої версії був французький священик Анрі Дідон, який виголосив ці слова 1894-го на відкритті спортивних змагань у коледжі. Це почув ініціатор організації Олімпіади - барон П'єр де Кубертен - і повважав, що саме цей девіз показує мету атлетів всього світу.

Олімпіада в Токіо повинна була відбутися з 24 липня по 9 серпня 2020 року. Через пандемію коронавірусу змагання перенесли на рік, тепер вони пройдуть з 23 липня по 8 серпня.

Організатори вирішили проводити Ігри без іноземних уболівальників, місцевих глядачів також не допустять на заходи в шести японських префектурах, включаючи Токіо.

За шість днів до початку Олімпіади в Токіо повідомили про стрибок у захворюваності на COVID-19. З 12 липня через погіршення епідемічної ситуації в Токіо знову набув чинності режим надзвичайної ситуації, який триватиме до 22 серпня.