Баптисти провели Всеукраїнську конференцію для людей з вадами слуху

11 березня, 14:50
Протестанти
Баптисти провели Всеукраїнську конференцію для людей з вадами слуху - фото 1
Всеукраїнська конференція євангельських християн-баптистів для людей з порушеннями слуху зібрала понад 70 служителів з різних областей України. Конференція відбулася у приміщенні церкви «Нове життя» у Рівному.

Про це 11 березня повідомив портал "Релігія в Україні".

Під час конференції порушили низку актуальних тем, говорили про пріоритети в служінні та ознаки служителя і його авторитет. Також однним з важливих напрямів, які розглянули під час зустрічі, були теми «Служіння у сім’ї», «Роль сім’ї у посвяті Богові». Не залишено поза увагою і матеріальне служіння та важливість пожертвувань.

Настановами щодо цієї теми ділився Олег Стралківський, відповідальний у соціальному комітеті ВСЦ ЄХБ за служіння людям з порушеннями слуху. Він наголошував про важливий принцип – робити все як для Господа.

Про відповідальність кожного, хто служить для Бога та про те, що безвідповідальність веде до неякісного служіння і духовного занепаду, говорив В’ячеслав Станіславов, пастор церкви «Дім Євангелія», м. Хмельницький.

Також у конференції взяли участь Леонід Мулик, пастор рівненської церкви «Нове життя», Валерій Меснікович, благовісник, Володимир Келеце, сурдоперекладач церкви м. Ужгород; Костянтин Чуча, диякон-благовісник церкви Ісуса Христа, м. Херсон та інші.

Сергій Дунаєвський, координатор програми конференції, підвів підсумки, а також звернувся до молодих людей з нагадуванням про те, що саме вони є майбутнє покоління, яке продовжуватиме служіння Богові.