Бенедикт XVI зустрівся з главою Англіканської Церкви

13.03.2012, 09:40
Бенедикт XVI зустрівся з главою Англіканської Церкви - фото 1
10 березня Папа Бенедикт XVI зустрівся з Архиєпископом Кентерберійським Роуеном Вільямсом, який прибув до Рима з нагоди вшанування св. Григорія Великого.

Бенедикт-Англ.JPG10 березня Папа Бенедикт XVI зустрівся з Архиєпископом Кентерберійським Роуеном Вільямсом, який прибув до Рима з нагоди спогаду св. Григорія Великого. Саме цей святий ще до того, як був обраний Папою, здійснив подорож на територію сучасної Великобританії, повторно приніс англійцям Євангеліє і заснував Кентерберійську єпископську катедру.

У рамках візиту відбулася спільна екуменічна вечірня молитва в костелі св. Григорія на римському пагорбі Челій. Це вже третя спільна молитва римського Понтифіка та Архиєпископа Кентерберійського в цьому костелі. Попередні молитви відбувалися у вересні 1989 року, коли Іван Павло II зустрічався з колишнім главою Англіканської Церкви Архиєпископом Робертом Рансі, а в грудні 1996 року під час візиту до Риму Архиєпископа Джорджа Кері.

До того ж до програми візиту Роуена Вільямса входить участь у Літургії в англіканському храмі св. Павла в центрі Риму, конференції "Монашество і екуменізм", а також відвідини древнього абатства Монте-Касіно, де єрарх візьме участь у молитві вечірні та виголосить доповідь на тему "Монахи і місія бачення з Англії". Про це інформує Католицький оглядач.