Білий дім обманює людей, вважає Католицька Церква в США

17.10.2011, 09:25
Білий дім обманює людей, вважає Католицька Церква в США - фото 1
Конференція католицьких єпископів США звинуватила Барака Обаму в обмані виборців і порушенні Конституції, в ідеологічних «чистках» і витісненні релігійних організацій із публічної сфери.

Даніель-ді-Нардо.gifКонференція католицьких єпископів США звинуватила Барака Обаму в обмані виборців і порушенні Конституції, в ідеологічних «чистках» і витісненні релігійних організацій із публічної сфери.

У зв’язку з майбутньою акцією на захист життя, яка триватиме місяць, кардинал Даніель ді Нардо в спеціальному посланні від імені єпископату заявив, що президент і пов’язані з ним медіа одурюють суспільство, пропаґуючи кон­трацептиви як профілактичний засіб, який «зробить жінок щасливими».

Кардинал навів статистичні дані, згідно з якими більшість жінок, котрі приходять у клініки, щоби зробити аборт, завагітніли попри застосування протизаплідних засобів. Крім того, зазначив священно­служитель, підтримана адміністрацією пана Обами кампанія з профілактики венеричних захворювань за допомогою контрацептивів також є облудною, оскільки вони не захищають від ВІЛ-інфекції та сприяють розвитку раку грудей у жінок, позаяк виготовляються на гормональній основі.

Білий дім, на думку кардинала ді Нардо, обманює громадян, коли заявляє про свободу діяльності релігійних організацій, тоді як насправді вірян і релігійні інституції виганяють з американського публічного життя, що прямо суперечить уявленню батьків-засновників США про державно-церковні взаємини. Кардинал закликав католиків молитися за всіх жертв абортів і не голосувати за політиків, що виступають за аборти, які Католицька церква кваліфікує як умисне вбивство. Про це інформує тижневик «Міст».