Благодійний забіг «Святих Миколаїв» відбувся в Івано-Франківську

Благодійний забіг «Святих Миколаїв» відбувся в Івано-Франківську - фото 1
Організувала захід 19 грудня спільнота Run IF Community з метою  зібрати кошти для придбання спортивного інвентаря для безкоштовних дитячих занять.

«Святі Миколаї» стартували на міському озері. Дистанція марафону була довільною, але всі учасники подолали по декілька кілометрів щонайменше. Для участі у ньому кожен зробив благодійний внесок - 250 гривень. До слова, для закупівлі спортивного інвентаря необхідно зібрати 80 тисяч гривень.

«Сучасний світ змінюється невпинно, але є те, що дає нам опору у всіх життєвих перемінах – традиції, - каже головний організатор заходу відома спортсменка-легкоатлетка, світова чемпіонка Неля Непорадна. - В 2019 Івано-Франківськ вперше приєднався до міст-учасників всеукраїнської бігової ініціативи Vyshyvanka Run. А цей рік цікавий, бо розширюємо географію й переходимо в онлайн. Та даємо старт ще одній біговій події в Івано-Франківську - “St. Nicolas run”. Хочемо робити яскраві івенти – цікаві, перш за все дітям, бо їх насправді не так легко залучити до спорту. Люди скучили за такими подіями. Мені цікава культура бігу, адже колишніх спортсменів не буває. Проживши декілька років в Сполучених Штатах, побачила як вона там розвинена і вирішила щось подібне впроваджувати у нас. Зупинятися ми не будемо і надалі організовуватимемо подібні події».

Благодійний забіг «Святих Миколаїв» відбувся в Івано-Франківську - фото 63806

 

Важливо, що до участі у благодійному забігу долучилися не лише івано-франківці, але й гості з інших областей.

Світлана зі Львова вже не вперше на подібних заходах і тому охоче доєдналася до благодійного марафону: «Я тут разом з друзями і ми охоче беремо участь в такій цікавій святковій акції».

«Це хороший привід зустрітися з друзями, тими, хто має спільне захоплення – спорт. Зібралося багато людей, у всіх чудовий настрій і долучаємося до гарної благодійної європейської традиції у святковий час», - ділиться франківчанка пані Ярослава.

«Я люблю біг, з дитинства ним займаюся і, звичайно, охоче приєднався до цього благодійного марафону, - каже пан Богдан - пенсіонер з Івано-Франківська. – Сьогодні ми долучилися до благородної справи – у святковий день допомогти розвитку дитячого спорту».

Благодійний забіг «Святих Миколаїв» відбувся в Івано-Франківську - фото 63808

 

Загалом, в благодійному забігу-марафоні «Святих Миколаїв» взяло участь 150 учасників – кількість їх була лімітована. Переможців не визначали, тому символічні призи – медалі, енергетичні напої, святкові солодощі отримав кожен.