"Бог завжди з нами у важкі часи". Протестанти провели у Києві велелюдний День подяки

"Бог завжди з нами у важкі часи". Протестанти провели у Києві велелюдний День подяки - фото 1
У Києві 12 вересня відбулося Всеукраїнське Свято Подяки-2021. Цьогорічний захід був присвячений 30-й річниці незалежності України, релігійної свободи та служіння Богові.

Про це повідомляє Собор.

Ініціаторами святкування виступили Рада Євангельських Протестантських Церков України та Українська Міжцерковна Рада за підтримки Всеукраїнського Собору.

'Бог завжди з нами у важкі часи'. Протестанти провели у Києві велелюдний День подяки - фото 78935

Вперше на святкування у Київ приїхала команда з Одеської народної церкви, яка відтворила Пасхальну реконструкцію — фотозону з елементами театралізованого дійства про останні години життя Ісуса Христа.

'Бог завжди з нами у важкі часи'. Протестанти провели у Києві велелюдний День подяки - фото 78937

Увесь день функціонувала молитовна капличка, де всі охочі могли залишити записки зі своїми потребами, щоб за них молилися та дізналися більше про віру.

Єпископ Об’єднання християнських церков «Нове покоління» в Україні Андрій Тищенко наголосив на важливості вдячності народу.

“Ми дуже часто дорікаємо. Один одному, владі. А нам не потрібно нарікати. Нам потрібно дякувати. І нам є за що дякувати. Ми маємо свободу слова, ми маємо тисячі церков, потужні соціальні служіння, можливість відстоювати свої права. Ми багато що маємо. І будемо мати ще більше. Тому що ми вдячний народ!” - сказав єпископ.

Координатор Всеукраїнського Собору Олександр Турчинов зазначив, що Бог завжди був з Україною у важкі часи, і ми не повинні про це забувати.

'Бог завжди з нами у важкі часи'. Протестанти провели у Києві велелюдний День подяки - фото 78929

“Ми зібрались разом в цей чудовий день, щоб подякувати нашому Богу за любов до кожного з нас, до нашої землі... Наш Бог завжди з нами у важкі часи. Коли почалася страшна війна, коли в Україні не було боєздатної армії, не було сучасної зброї, а була важка економічна криза, вщент зруйнована влада, саме Бог допоміг об'єднати країну, українців і захистити нашу Батьківщину.”- зазначив він.

'Бог завжди з нами у важкі часи'. Протестанти провели у Києві велелюдний День подяки - фото 78932

Наприкінці очільники євангельських церков України разом з учасниками свята звершили спільну молитву вдячності за Україну та просили Боже благословіння на наступні роки.

Спеціальним подарунком для киян та гостей став виступ Andrey Chmut Band feat. ANYANYA з програмою “The Sound of your songs”.