Центр католицько-юдейських відносин відкриють у Люблінському католицькому університеті

27 вересня, 13:45
Світові
Центр католицько-юдейських відносин відкриють у Люблінському католицькому університеті - фото 1
17 жовтня у Люблінському католицькому університеті урочисто відкриють Центр католицько-юдейських відносин ім. Гешеля.

Наукові дослідження, публікації, міжнародні симпозіуми, конференції, дискусії, а також культурні заходи та налагодження стосунків між студентами з Польщі та Ізраїлю – такими є основні завдання Центру католицько-юдейських відносин ім. Авраама І. Гешеля. Про це повідомив ректор Люблінського католицького університету Івана Павла ІІ о. проф. Мирослав Калиновський.

Він зазначив, що робота над створенням Центру триває вже кілька місяців. Центр буде працювати в структурі університету.

«Ми плануємо, що окрім наукової діяльності та досліджень історії, культури, спільної спадщини та міжрелігійного діалогу, будуть розроблятися також соціальні та культурні проекти. Стратегічним питанням є залучення молоді з Польщі та Ізраїлю, взаємні візити та заходи за їх участю. Ми хочемо, щоб ця діяльність була широко присутня в інтернет-просторі», – зазначив о. проф. Калиновський.

Директором Центру буде о. проф. Мирослав Врубель, керівник секції біблійних наук Люблінського католицького університету, перекладач Арамейської Біблії, дослідник рабинської літератури.

Участь у конфренції у день відкриття Центру візьмуть: Латинський Патріарх Єрусалиму Архиєпископ П’єрбаттіста Піццабалла, Голова Конференції єпископату Польщі Архиєпископ Станіслав Гандецький та проф. Сюзанна Гешель, донька Авраама І. Гешеля, рабин Авраам Скурка.