Село Гребенне росположене на півдні сьогоднішньої гміни Любича Королівська, а в ширшому значенні на пограничі Побужжя та Розточча. Перші писані згадки про село сягають 1458 року, коли то село було надане на власність неякому Раціборови.
о. Іван ТРАПАЦЬКИЙ. — "Сайт греко-католицької парафії в Перемишлі", 12 грудня 2009 року
Сьогоднішня церква св. Миколая Чудотворця побудована невідомим майстром з села Вербиця, правдоподібно в 1697 році на тодішньому кладовищі. Сьогодні можемо припускати, що була вона двобанною (над презвітерією та бабинцем). В роках 1882-1886. з ініціятиви о. Володимира Косаноського церкву розбудовано додаючи головну наву з копулом та розсуваючи бавинець. На сьогоднішній побудові церкви цей факт виразно можна побачити. У 1905 році до презвітерії добудовано ризницю з окремим входом. В 1956 році гребінчани, котрі повернули, покрили знищену церкву гонтом, однак з огляду на брак доброякісного матеріалу по 20 - ти роках (1976-77) треба було роботу повторити. Тим разом церкву, дзвінницю та вхідну браму покрито бляхою. В такому стані проіснувала вона до наших часів.
У квітні 2009 року почався капітальний її ремонт. При великій фінансовій підтримці Міністерства Культури РП, Уряду Консерваторського з Любліна, Маршалка Воєвідства Любельського та великому фінансовому вкладі парафіян грекокатолицької парафії св. Миколая в Гребенному, виселенців з Гребенного, людей доброї волі і частково римокатолицької парафії з Гребенного, розібрано майже цілу церкву, вимінено знищене віками дерево та повернено до покритя гонтом.
Всім хто причинився до ремонту старовинної церкви в Гребенному хочу щиро подякувати. Рівночасно з закінченням ремонту церкви залишається другий етап - ремонт дзвінниці та вхідної врами. Щойно виремонтований в цілості церковний комплекс виявить пречудесну красу церковної архітектури минулих і сучасних мешканців Південного Розсточча, в тому мешканців гребінської землі та її околиць зокрема.