Created with Sketch.

Церква закупила тисячу медичних масок для Національної академії сухопутних військ у Львові

12.05.2020, 10:55

Індивідуальні засоби захисту для потреб військовослужбовців та працівників вишу закупив Міжконфесійний екуменічний комітет Православної Церкви України, Української Греко-католицької Церкви та Римо-Католицької Церкви.

Індивідуальні засоби захисту для потреб військовослужбовців та працівників вишу закупив Міжконфесійний екуменічний комітет Православної Церкви України, Української Греко-католицької Церкви та Римо-Католицької Церкви. Про це інформує "Твоє місто".

«Курсанти академії, отримавши засоби захисту від наших церков, вкотре відчули силу душпастирської підтримки та єдності духу. Ми пишаємось такою дружбою і такими відданими друзями. Разом переможемо!», - зазначив начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук.

Медична служба навчального закладу розподілить маски для потреб військовослужбовців та вихованців академії.

У Збройних силах України зараз хворіє на Covid-19 41 військовий.

Читайте також
Культура В УГКЦ оприлюднили програму Всеукраїнської Патріаршої прощі до у Крилоса
Сьогодні, 14:29
Світові Мир - це дар. Ватикан видав чергову книгу Папи Лева XIV
Сьогодні, 13:37
Православні У Свято-Троїцькому храмі Кременчука після переходу до ПЦУ відновлюють приміщення
Сьогодні, 13:01
Культура В Успенському соборі лаври борються з вологою після удару дрона РФ
Сьогодні, 12:09