Церкви Британії закликають уряд анулювати борги тим, хто збіднів через пандемію

15.10.2020, 10:28
Світові
Церкви Британії закликають уряд анулювати борги тим, хто збіднів через пандемію - фото 1
Близько шести мільйонів людей не в змозі виплачувати орендну плату за квартири, муніципальний податок і інші комунальні платежі, а кожен п'ятий британець вже накопичив борги на покупку предметів першої необхідності - головним чином, продуктів харчування.

Як повідомляє Bog.news з посиланням на Christian today, в зв'язку з цим представники Союзу баптистів Великобританії, національної пресвітеріанської церкви Шотландії, методистської Церкви, Об'єднаної реформатської Церкви і організації «Церковні дії в боротьбі з бідністю» (Church Action on Poverty) створили коаліцію «прощення боргів».

Нещодавно в одній з п'яти Церков відкрито службу боргових консультацій. Служба допомагає нужденним не лише порадами, а й продуктами харчування: кожен храм доставляє близько 10 продуктових наборів місцевим біднякам щодня.

«Останні кілька місяців були досить важкими для всіх нас, але для тих сімей, які втратили дохід і живуть під тягарем боргу і загрозою виселення, тиск просто нестерпний, - говорить директор організації «Церковні дії в боротьбі з бідністю». - Ці сім'ї просто не зможуть вижити в тяжкі зимові місяці, якщо з них не зняти тягар невиплачених боргів через карантин і безробіття».