Церкву на Чернігівщині, яку побудував другий президент України Леонід Кучма, передадуть ПЦУ
Про це в інтерв'ю Суспільному розповіла голова Новгород-Сіверської громади Людмила Ткаченко.
"Зараз йде мова про Чайкінську церкву, щоб передати її (ПЦУ, — ред.). Насправді вона зараз має статус безхазяйної, вона не передана нікому. Це Леонід Данилович Кучма, другий президент України свого часу побудував її на честь своєї матері назвав, святої Параскевії".
Зі слів Людмили Ткаченко, передати церкву в підпорядкування ПЦУ запропонував сам Леонід Кучма.
"Це було минулого літа (2024 рік, — ред.). Він сказав, я б хотів таку, знаєте, добру пам'ять про себе залишити. І зараз ми почали вже процедуру визнання її безхазяйною, і далі вже тоді буде громада приймати рішення, кому передавати. Процедура вона в часі рік займає, це так юридично правильно робити".