Через садистку-стоматолога Ванедіктова закликає ратифікувати Стамбульську конвенцію

21 лютого, 11:18
Суспільство
Через садистку-стоматолога Ванедіктова закликає ратифікувати Стамбульську конвенцію - фото 1
Стоматолог з Рівного наніс тілесні ушкодження дітям, через що генпрокурор України Ірина Венедіктова заявила про необхідність посилення кримінальної відповідальності та ратифікування Стамбульської конвенції.

Про це повідомляє Слово про слово.

Венедіктова зазначила, що питання «номер один – ратифікація Стамбульської конвенції».

Також вона вважає, що необхідно посилювати кримінальну відповідальність за злочини стосовно дітей.
Нагадаємо, 18 лютого дитячому стоматологу з Рівного повідомлено про підозру у завданні умисних легких тілесних ушкоджень та побоїв малолітнім пацієнтам. Приголомшиве відео з камер відеоспостереження з'явилося в інтернетіє

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій вважає, що ідеологічна заангажованість та окремі положення Стамбульської конвенції викликають сумніви щодо доцільності ратифікації саме цього міжнародного документа.

На думку релігійних діячів, ключовим недоліком Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами (відомої як Стамбульська конвенція) є проблемне тлумачення поняття «гендер», яке несе в собі ризики викривлення суті державної гендерної політики, яка до цього часу визначається Законом України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків».