Цілі агресора змінилися: Тепер в російському Радбезі вже вимагають "десатанізації" України

Цілі агресора змінилися: Тепер в російському Радбезі вже вимагають "десатанізації" України - фото 1
Помічник секретаря Радбезу РФ Олексій Павлов заявив, що в Україні варто провести "десатанізацію", бо виявляється "Україна - гіперсекта".

Слова Павлова поширило російське пропагандистське агентство "РИА Новости", повідомляє Українська правда.

За словами Павлова, Україна перетворилася на "тоталітарну гіперсекту", де громадяни відмовилися від православних цінностей, тому "десатанізація" стає нагальним питанням. Павлов вваає, що точна кількість сект в Україні невідома, але "рахунок іде на сотні".

Він заявив: "Використовуючи мережеві маніпуляції та психотехнології, нова влада (після 2014 року – ред.) перетворила Україну з держави на тоталітарну гіперсекту. Причому можновладці в Києві першими перетворилися на войовничих фанатиків, чиї погляди прямо протилежні поглядам нормальних людей. Вважаю, що з продовженням спеціальної військової операції стає дедалі нагальнішим проведення десатанізації України, або, як влучно висловився глава Чеченської Республіки Рамзан Кадиров, її "повної дешайтанізації"".

Нагадаємо, раніше Кадиров звинуватив Збройні сили України в обстрілі російських регіонів і висловив невдоволення "слабкими відповідями" РФ. Він закликав "стирати з лиця землі" українські міста.

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов порадив Кадирову забиратися з України і відстоювати незалежність рідної землі, поки агресор не зацікавився і її знищенням.