"Ця війна буде останнім моментом утвердження нашої справжньої незалежності", - Мирослав Маринович

24.08.2022, 13:50
Держава
"Ця війна буде останнім моментом утвердження нашої справжньої незалежності", - Мирослав Маринович - фото 1
В ефірі 24 каналу проректор Українського католицького університету, громадський діяч Мирослав Маринович розповів про відважну боротьбу українського народу з ворогом, про війну Росії проти України та про неготовність російського суспільства до змін.

"Сьогодні ми відчуваємо, що ця війна буде останнім моментом утвердження нашої справжньої незалежності. Ми її виборемо, але її ще потрібно буде утвердити преображеним нашим духом... Нам треба буде стати народом, який усвідомлює свою відповідальність. Не можна відкладати цінності і дбати про шкурні інтереси. Така Україна не утвердить свою незалежність, знову знайдуться ті, які захочуть у нас її відібрати", - наголосив Мирослав Маринович.

За його словами, війна закінчиться, але наша боротьба за гідне місце у спільноті цивілізації не завершиться.

Мирослав Маринович розкритикував тих, хто і сьогодні торгує гуманітарною допомогою і намагається займатися корупційними оборудками.

"Після війни ми маємо стати накінець державницьким народом. Не треба впадати у шал емоцій, коли опоненти стають більшим ворогом, ніж справжній ворог. Нам потрібно вчитися долати нашу національну хворобу - моральну гемофілію", - закликає Маринович.

Він вірить у перемогу України: "Я точно знаю, що Україна виграє цю боротьбу, питання лише якою ціною. Ціна може бути дуже високою. І лиш у цьому великі побоювання".

Мирослав Маринович навів Євангельську паралель: "На жертві Ісуса вибудувалася нова християнська цивілізація. На стражданнях України виросте новий образ України, нове життя. І в цьому сумніву немає. На жертві українців буде вибудувана нова Україна і новий східно-слов'янський простір, в якому Україна займе важливе місце".

Щодо Росії, то за словами Мирослава Мариновича, вона закінчить погано, бо агонію її ми вже бачимо.