Делегація ПЦУ вперше бере участь у заходах з нагоди інтронізації новообраного Предстоятеля Кіпру

Делегація ПЦУ вперше бере участь у заходах з нагоди інтронізації новообраного Предстоятеля Кіпру - фото 1
Вперше делегація автокефальної Православної Церкви України бере участь у заходах з нагоди інтронізації 8 січня новообраного Предстоятеля Церкви-Сестри.

Про це повідомив речник ПЦУ, архиєпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій (Зоря).

"На запрошення Блаженнішого Архиєпископа Нової Юстиніани і всього Кіпру Георгія ІІІ та з благословення Блаженнішого Митрополита Епіфанія делегація ПЦУ на чолі з секретарем Священного Синоду митрополитом Вінницьким і Барським Симеоном прибула до Нікосії, Кіпр.

Сьогодні, в день святкування Різдва Христового з благословення Архиєпископа Георгія відбулося служіння Божественної Літургії в давньому кафедральному соборі Архиєпископії на честь апостола Іоана Богослова українською мовою для місцевої української громади.

На богослужінні також молився Посол України Руслан Німчинський.

Після Літургії делегацію з України прийняв Блаженніший Архиєпископ Георгій. Від імені Митрополита Епіфанія митрополит Симеон передав йому найтепліші вітання з нагоди обрання та інтронізації, а також подарунки.

В тривалій дружній розмові Архиєпископ Георгій відзначив, що мужність українського народу в захисті Батьківщини є великим натхненням. Він запевнив у своїй молитві за Україну та братній любові до її Помісної Церкви.

Після спілкування учасники делегації помолилися у крипті нового кафедрального собору на честь апостола Варнави біля гробу спочилого попереднього Предстоятеля Архиєпископа Хризостома ІІ", - йдеться у повідомленні.

До делегації ПЦУ входять її глава митрополит Вінницький і Барський Симеон, архиєпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, протоєрей Василь Лило, миряни Юрій Матчук і Роман Титикало.