Депутати Кагарлицької міськради проголосували за призупинення діяльності УПЦ МП на території громади

12 травня, 13:42
Держава
Депутати Кагарлицької міськради проголосували за призупинення діяльності УПЦ МП на території громади - фото 1
Депутати Кагарлицької міськради ухвалили рішення призупинити діяльність УПЦ на території громади на період дії воєнного стану. Один із аргументів - приналежність її до Московського Патріархату.

За повідомленням сайту "Кагарлик", під час позачергової сесії Кагарлицької міської ради, яка пройшла 12 травня, було розглянуте питання про призупинення діяльності УПЦ на території Кагарлицької МТГ на період воєнного стану.

Доповідач - депутат міськради Сергій Будюк - звернувся до колег з проханням проголосувати за відповідне рішення, адже, за його словами, переважна більшість жителів населених пунктів громади підтримує таку ініціативу.

У той же час настоятель Свято-Троїцького храму м.Кагарлика, благочинний протоєрей Василій Синюк висловив незгоду з проектом рішення, зазначивши, що духовенство і прихожани храмів УПЦ на Кагарличчині - патріотично налаштовані люди.

Втім, майже одноголосно відповідне рішення було ухвалене.

Це означає, що відтепер на території Кагарлицької громади буде встановлено охорону об'єктів нерухомості церковних громад УПЦ МП і введено особливий режим їхньої роботи.

На сесії також було розглянуто питання щодо внесення змін до бюджету Кагарлицької МТГ та про управління майном громади.