• Головна
  • Новини
  • Депутати Львівської міської ради виселяють молодіжний християнський центр...

Депутати Львівської міської ради виселяють молодіжний християнський центр

25.01.2012, 14:59
З приміщенням Молодіжного християнського центру по вул. Пекарській, 13, де провадиться основна робота організації Українська молодь – Христові» (далі – УМХ) виникла критична ситуація.

З приміщенням Молодіжного християнського центру по вул. Пекарській, 13, де провадиться основна робота організації Українська молодь – Христові» (далі – УМХ) виникла критична ситуація. Після того, як закінчився термін дії договору оренди, міська рада блокує продовження договору оренди на новий термін та через суди виселяє на вулицю молодь.

Як повідомили в УМХ, більше року цей молодіжний християнський центр домагається, щоб їхнє питання хоча б винесли на розгляд сесії. Однак 29 грудня 2011 року депутат Роман Плахтій, член Всеукраїнського об’єднання «Свобода», голова постійної депутатської комісії комунального майна та власності, запропонував зняти це питання з розгляду, депутатський корпус його підтримав.

«Нам не зрозуміла позиція патріотичних партій, представлених у міській раді і мотиви боротьби з молодіжними організаціями. Ми запрошуємо всіх відвідати наш осередок і переконатися, що приміщення використовується за призначенням. Сподіваємося, що депутати підтримають Молодіжний християнському центр, щоб ми і надалі змогли вносити свій вклад в духовний розвиток нашого міста. Надіємося, що у виборі між активно діючим молодіжним центром та комерцією, депутати нададуть перевагу першому», – наголосив 25 січня на прес-конференції один з керівників УМХ Олег Дацій.

Як стверджують в УМХ, така ж ситуація з іншим приміщенням – спортзал в мікрорайоні Рясне. «Молодіжний спортивний центр» – унікальний проект для району, молодь якого майже не має можливості проводити змістовне дозвілля. Було проведено ремонт залу і облаштовано спортивне обладнання. Сьогодні майбутнє спортзалу невідоме», –  наголошують в УМХ.

Представники УМХ наголошують, що готові ознайомити журналістів, чиновників та депутатів зі своєю діяльністю та показати стан і використання всіх наданих їм приміщень.

Довідка: Молодіжна християнська громадська організація «Українська молодь – Христові» працює з благословення Глави Української Греко-Католицької Церкви. Офіційно зареєстрована в Україні. Має осередки на Заході, Сході і Півдні України. У 1933 році організація постала з ініціативи Митрополита Андрея Шептицького. Регулярна діяльність в Україні відновлена з 1990 року. УМХ об’єднує молодь незалежно від соціального стану та конфесійної приналежності.

Теги: #УМХ