• Головна
  • Новини
  • Держдеп у справах релігій різко засудив переслідування священнослужителів в Криму...

Держдеп у справах релігій різко засудив переслідування священнослужителів в Криму

18.03.2014, 12:56
Держдеп у справах релігій різко засудив переслідування священнослужителів в Криму - фото 1
У документі вимагається «припинити практику терору та забезпечити дотримання прав і свобод людини».

Юшкевич.jpgГолова Департаменту у справах  релігій та національностей  Міністерства культури України Володимир Юшкевич 18 березня оприлюднив заяву стосовно переслідувань священнослужителів на території Автономної Республіки Крим. У документі вимагається «припинити практику терору та забезпечити дотримання прав і свобод людини».

Голова Держдепу у справах релігій та національностей просить міжнародні організації, громадськість допомогти убезпечити священнослужителів і віруючих від переслідування.

«Останнім часом на території Автономної Республіки Крим зафіксовані випадки переслідування священнослужителів різних конфесій, має місце безпрецедентне порушення прав у галузі свободи совісті та віросповідання, гарантування недоторканності особи.

Як повідомляють засоби масової інформації, банди сепаратистів разом із російськими окупаційними військами намагаються залякати громадян України на території АРК, принизити їх честь і гідність. Чиниться насилля над віруючими людьми, які завжди закликали до міжконфесійного миру та злагоди в автономії.

Вимагаємо припинити практику терору та забезпечити дотримання прав і свобод людини. Звертаємося до міжнародних організацій, громадськості з проханням допомогти убезпечити священнослужителів і віруючих від переслідування.

Крим був і має залишитися регіоном, де мирно живуть і співпрацюють громадяни багатьох конфесій і національностей, толерують і поважають один одного. Переконані, що жодному агресорові не вдасться зруйнувати любов і злагоду в краї», – йдеться у зверненні  Володимира Юшкевича, яке поширив сайт Міністерства культури України.