Держсекретар Ватикану після російського нападу на Україну: Ще є час на добру волю та переговори

Держсекретар Ватикану після російського нападу на Україну: Ще є час на добру волю та переговори - фото 1
Заяву Державного Секретаря Святого Престолу кардинала П’єтро Пароліна з приводу подій в Україні поширило Радіо Ватикану.

"Перед обличчям поточного розвитку кризи в Україні ще промовистіше та болючіше звучать слова, які Святіший Отець Франциск сказав учора наприкінці загальної аудієнції. Папа говорив про «великий біль», «тривогу та стурбованість». А також закликав всі залучені сторони «стриматися від будь-яких дій, що можуть викликати ще більше страждання населення», «дестабілізувати мирне співіснування» та «дискредитувати міжнародне право».

Цей заклик набирає трагічної нагальності після початку російських військових операцій на українській території. Трагічні сценарії, яких ми всі боялися, на жаль, втілюються в життя. Але ще є час на добру волю, є ще простір для переговорів, ще залишилося місце для застосування мудрості, яка завадить переважанню часткових інтересів, захищатиме законні прагнення кожного та пощадить світ від безумства та жахіть війни. Ми, віруючі, не втрачаємо надії на проблиск сумління тих, хто тримає в руках долі світу. Не перестаємо молитися та постити, – це чинитимемо у Попільну середу – за мир в Україні та в усьому світі”, - йдеться у зверненні.