«Digital Mission» презентували священникам УГКЦ

26.09.2019, 11:15
Культура
«Digital Mission» презентували священникам УГКЦ - фото 1
23-27 вересня 2019 року для духовенства Київської архиєпархії УГКЦ у с. Зарічани, що на Житомирщині, відбуваються формаційні курси. У них беруть участь священники, диякони та випускники духовних навчальних закладів

Повідомляє сайт УГКЦ.

Такі зустрічі духовенства – це передусім кількаденне інтелектуальне та духовне навчання, яке дає відповіді на актуальні для душпастирства виклики. Здобуті знання допоможуть краще формувати духовний світ священнослужителів.

Канцлер Київської архиєпархії протоієрей Василь Чудійович презентував програму цьогорічного навчання та побажав священникам успішних та вдалих лекцій: «Це важливий момент нашого служіння людям. Тому разом вчімося бути добрими та кращими душпастирями».

Відтак було представлено першого лектора. Протоєрей Андрій Боднарук розповів духовенству про важливість душпастирського служіння в медіа та представив практика у цій сфері – психолога-маркетолога Катерину Ляшенко. Лектор презентувала тему «Digital Mission». Катерина провела практичний тренінг із користування Інтернетом та соціальними мережами. Вона зауважила, що ці знання дадуть змогу дізнатися більше інформації про Церкву. За її словами, це особливо актуально для людей, які шукають дорогу до Бога.

«Нам, мирянам, важливо знати інформацію про те, де можна знайти локацію храму, знати розклад богослужінь, які священники служать у парафії та як зв’язатися зі своїм душпастирем. У такий спосіб ми хочемо спілкуватися із Церквою, щоб зі світу віртуального потрапити у світ реальний та духовний. Це допоможе нам краще сповідатися, молитися, та просити священників про духовну допомогу», – зазначила лекторка.