Діяльність мусульман "ДНР" відтепер регламентуватиме ФСБ

30 квітня, 12:55
Держава
Діяльність мусульман "ДНР" відтепер регламентуватиме ФСБ - фото 1
У псевдореспубліці «ДНР» послідовники ісламу відтепер будуть перебувати «під канонічним управлінням Духовного управління мусульман Росії». Для цього окупанти зігнали до Шахтарська представників мусульманських громад із захоплених міст, змусивши їх провести установчі збори та створити Духовне управління мусульман «ДНР», а також обрати Раду імамів та Раду старійшин.

За повідомленнями джерел з «Донецької міськради», 22 квітня на установчій конференції в Шахтарську ухвалено рішення про створення ДУМ «ДНР». Це потвердив імам-мухтасиб ДУМ «ДНР» Рушан Таїров, повідомляє Іслам в Україні з посиланням на інформресурс «Информационное сопротивление».

Так звана установча конференція з об'єднання громад і створення ДУМ «ДНР», відбулася за ініціативою та за участю представників ДУМ РФ, мусульманських громад Горлівки, Тореза, Шахтарська, Сніжного, Макіївки, Донецька, а також представників діаспор мусульманських народів у «ДНР».

Учасники обрали Раду імамів — її очолив голова мусульманської громади Донецька Рашид Брагін, — і Раду старійшин.

Активіст мусульманської громади окупованого Донецька Раміль Замдиханов, що брав участь у конференції, розповів, що від 2014 року місцеві громади існували автономно, а тепер ДУМ «ДНР» буде «під канонічним управлінням Духовного управління мусульман Росії».

Інакше кажучи, мусульмани «ДНР» будуть під пильним «наглядом» ФСБ, що фактично керує зовнішньою та внутрішньою політикою церков і релігійних організацій у РФ та її сателітах, зокрема в РПЦ та ДУМ РФ.