Created with Sketch.

Дмитро Кулеба: Україна готова прийняти Папу будь-якого дня

08.07.2022, 17:06

Візит Папи Римського Франциска до України буде надзвичайно важливою подією, оскільки понтифік зберігає авторитет миротворця у міжнародній політиці, і Україна готова прийняти його "будь-якого дня".

Про це сказав глава МЗС Дмитро Кулеба в ефірі загальнонаціонального телемарафону, передає Ліга.Новини.

Кулеба також підкреслив, що Папа зберігає авторитет миротворця у міжнародній політиці, і під час візиту він зможе "краще зрозуміти причини війни".

"Це дасть можливість знайти додаткові варіанти залучення його до процесу припинення цієї війни або вирішення викликаних нею гуманітарних проблем", – вважає міністр.

"Рішення за Ватиканом, і ми сподіваємося, що вони нарешті від розмов перейдуть до справи", – сказав Кулеба.

4 липня Папа Римський заявив, що хотів би поїхати до Москви та Києва невдовзі після запланованого на кінець липня візиту до Канади.

Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що Кремлі поки що не опрацьовується питання про можливий візит Папи Франциска Франциска до Росії.

Читайте також
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Світові Знаменитий східний килим із мечеті Кароля I у Румунії не зможуть відреставрувати в Туреччині
Вчора, 12:09
Світові У Білорусі на Богослужінні Кирила не прозвучала «молитва за перемогу»
Вчора, 10:49
Світові Кирил у Білорусі використав мем, який застосовується щодо співробітників репресивних силових структур
08 липня, 09:21