До Дня міста у Гарнізонному храмі Львова відбулась міжконфесійна молитва

До Дня міста у Гарнізонному храмі Львова відбулась міжконфесійна молитва - фото 1
З нагоди Дня міста Львова у неділю, 28 квітня, у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла УГКЦ відбулась молитва за місто, військових та перемогу. Участь у молитві взяли єпископи й священики різних конфесій Львова.

Про це повідомляє zaxid.net.

«У цей особливий день щиро вітаємо вас у Гарнізонному храмі. Ми сьогодні звершуємо тут міжконфесійну молитву, щоб показати всьому світові нашу єдність і незламність. Ми єдині для того, щоб бути підтримкою для тих, які сьогодні на передовій боронять рідну землю», – сказав голова Центру військового капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ, настоятель Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла отець Тарас Михальчук.

о. Тарас Михальчук - фото 133518
о. Тарас Михальчук

 

Зазначимо, що до молитви приєднався митрополит Львівський ПЦУ Макарій Малетич, митрополит Львівський і Сокальський ПЦУ Димитрій Рудюк, єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ Володимир Груца, настоятель митрополичої базиліки Успіння Пресвятої Богородиці РКЦ Ян Нікель. Крім цього, участь у молитві взяв священнослужитель Катедрального собору успіння Пресвятої Богородиці Вірменської Апостольської Церкви Карапет Гарібян, єпископ Церкви християн віри євангельської Володимир Якимів та заступник старшого пресвітера у Львівському регіоні євангельських християн баптистів Віктор Гайдучок.

Додамо, що 2024 року День міста Львова відзначають 27 та 28 квітня. Цьогоріч Львову виповнюється 768 років.