Created with Sketch.

До ПЦУ приєднався ще один монастир МП на Львівщині

23.03.2022, 20:00

Монастир св. Онуфрія Великого в с. Межигір‘я на Турківщині на чолі з архимандритом Севастьяном (Деркачем) увійшов в єднання з Православною Церквою України.

Монастир матиме ставропігійний статус, тобто напряму підпорядковуватиметься Предстоятелю ПЦУ.

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив митрополит Львівсько-Сокальський Димитрій (Рудюк).

Нагадаємо, що днями до Львівської єпархії ПЦУ на чолі з митрополитом Макарієм приєднався Свято-Воскресенський монастир УПЦ МП у Львові.

Читайте також
Міжконфесійне Предстоятель ПЦУ відвідав Митрополію Бельгії Вселенського Патріархату
Вчора, 15:02
Міжконфесійне РПЦ висвятила для чотирьох країн Африки нових священиків
23 березня, 12:07
Міжконфесійне Релігійна громада на Житомирщині приєдналася до ПЦУ
23 березня, 08:10
Міжконфесійне На Чернігівщині громада УПЦ МП перейшла до ПЦУ
23 березня, 13:25