До Росії прибуває з візитом Патріарх Болгарський Неофіт

23.05.2014, 10:44
До Росії прибуває з візитом Патріарх Болгарський Неофіт - фото 1
23-30 травня Російську Православну Церкву на запрошення Патріарха Московського і всієї Русі Кирила відвідає з офіційним візитом Предстоятель Болгарської Православної Церкви Патріарх Неофіт.

Неофіт.jpg23-30 травня Російську Православну Церкву на запрошення Патріарха Московського і всієї Русі Кирила відвідає з офіційним візитом Предстоятель Болгарської Православної Церкви Патріарх Неофіт.

24 травня Патріарх Кирил та Патріарх Неофіт звершать Літургію в Храмі Христа Спасителя в Москві, після чого Предстоятелі візьмуть участь у святкуванні Дня слов'янської писемності та культури.

Під час поїздки планується відвідання Предстоятелем Болгарської Церкви Троїце-Сергієвої лаври, Стрітенського ставропігійного чоловічого монастиря, а також проведення переговорів делегацій Руської та Болгарської Православних Церков.

29 травня Патріарх Неофіт відвідає Санкт-Петербург, де звершитт Літургію в Казанському кафедральному соборі, а також побуває в Олександро-Невській лаврі і Санкт-Петербурзькій духовній семінарії та академії. Про це повідомляє УНІАН-релігії.