До Запоріжжя та до Харкова прибула гуманітарна допомога з Ватикану

До Запоріжжя та до Харкова прибула гуманітарна допомога з Ватикану - фото 1
До Запоріжжя та до Харкова 14 вересня з Ватикану прибула вантажівка із зимовим одягом та харчовими продуктами для осіб, які найбільше постраждали від війни

Про це повідомляють Новини Ватикану.

Як розповів Префект Дикастерії служіння милосердя кардинал Конрад Краєвський, нещодавно одна корейська фірма передала до Ватикану 300 тисяч порцій їжі швидкого приготування. Згідно з бажанням Папи Франциска, все це, разом з іншою допомогою, було відправлене в Україну.

«Потрібно також подякувати сміливим українським водіям-героям, завдяки яким допомога потрапляє у найнебезпечніші місця», – підкреслив він.

Слід зауважити, що в організації відправлення допомоги взяли участь бездомні, що знайшли прихисток у ватиканських благодійних структурах.

Як зауважив Папський розподілювач милостині, вони з радістю відгукнулися на пропозицію приєднатися до ініціативи, «щоби ті, хто перебуває в ще гірших обставинах, ніж вони, отримали допомогу».

Вантаж у Запоріжжі прийняв єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії РКЦ в Україні Ян Собіло.
«Їжа швидкого приготування, борошно, томатна паста, макаронні вироби, кава й солодощі, бо люди також просять чогось солодкого – ось що прислав Папа. Крім того, дуже важливо, що він прислав теплий одяг, бо вже скоро настане зима», – заявив єрарх.

Єпископ повідомив, що гуманітарна допомога була розвантажена при санктуарії Бога Отця Милосердного в Запоріжжі.

«Ця допомога в першу чергу йде переселенцям і біженцям з прифронтової зони. Її отримають ті, хто приїхав сюди з інших міст і не має домівки, бо їхні домівки розбомбили. Але ми допомагаємо всім, хто до нас звертається», – підкреслив він.