• Головна
  • Новини
  • Дональд Трамп: «США закликають усі країни світу покінчити із релігійним переслідуванням»...

Дональд Трамп: «США закликають усі країни світу покінчити із релігійним переслідуванням»

25.09.2019, 12:37
Дональд Трамп: «США закликають усі країни світу покінчити із релігійним переслідуванням» - фото 1
Президент США Дональд Трамп відкрив в представництві ООН у Нью-Йорку глобальний саміт, присвячений релігійній свободі. У своєму зверненні він наголосив, що релігійна свобода належить до основних прав людини і її слід охороняти,

Президент США Дональд Трамп відкрив в представництві ООН у Нью-Йорку глобальний саміт, присвячений релігійній свободі. У своєму зверненні він наголосив, що релігійна свобода належить до основних прав людини і її слід охороняти, повідомляє Католицький оглядач з посиланням Vatican News.

«На даний час юдеї, християни, мусульмани, буддисти, індуїсти та інші перебувають в ув’язненні, піддаються тортурам і навіть їх вбивають лише через їхню віру», - говорив президент США, пріоритетом уряду котрого є питання релігійного переслідування та свобода віри.

Він нагадав статистику, відповідно до якої 80% людей у світі живуть в країнах, де релігійна свобода – обмежена.

«Сьогодні в один голос Сполучені Штати закликають усі країни світу покінчити із релігійним переслідуванням», - наголосив він. – Припиніть злочини проти людей віри. Відпустіть в’язнів сумління. Скасуйте закони, що обмежують свободу релігії і віри. Захищайте вразливих, беззахисних та пригноблених», - цитує президента Трампа видання CNA.