Блог Марічки Боровської_image

Блог Марічки Боровської

Авторка релігійних подкастів "Посолені" для "Живе. Подкасти".

Другий випуск "Посолених ". Христина Підлісецька та Олексій Каплунський із гурту “Кана”.

03.05.2021, 20:15
Христина Підлісецька і Олексій Каплунський із гурту "Кана" - фото 1
Христина Підлісецька і Олексій Каплунський із гурту "Кана"
Джерело:
Episode about: “Все починалося із гри на зупинках” - трохи про шлях української сучасної християнської музики. Чому “Кана” починалася із “великого позору”? Як музиканти усвідомлювали для себе віру? Та чому творити християнську музику легше ніж добре відноситися до ближнього?

Гурт “Кана” існує вже 16 років. За цей час музиканти випустили 6 альбомів сучасної християнської музики, а також виконати українську версію гімну Світового дня молоді у Кракові.

Христина Підлісецька і Олексій Каплунський також мають творчу студію Ceciliarec, а з 2015 року в співпраці з УГКЦ створили Kerygma project, де зібрали молодих музикантів з усієї України, і разом записали декілька альбомів християнських пісень.

Другий епізод вже можна прослухати онлайн і в додатках таких платформ як SoundCloud, Apple Podcasts, Google Podcasts, Anchor​ (пряма RRS-стрічка, за якою можна додавати подкаст), Pocket Casts, RadioPublic, Spotify (розділ подкастів у цьому додатку в Україні поки що не доступний для прослуховування, тому додатком зможуть скористатися тільки вірні на поселеннях у діаспорі).

А також згодом на сторінках «Живого ТБ» та «Живого радіо» у Facebook та каналі у Youtube

«Посолені» ‒ релігійні подкасти про тих, хто з вірою робить хороші зміни навколо. Християни різних поколінь та різного роду занять розповідають про свій досвід віри, про те як вона їх змінила та як впливає на їхні проєкти.

Ми сіль землі. Головне не звітріти!

Теги: #Блоги

Останні новини