Блог Марічки Боровської_image

Блог Марічки Боровської

Авторка релігійних подкастів "Посолені" для "Живе. Подкасти".

Перший випуск подкастів "Посолені". Гість - Падре Серж. Тема: Церква і медіа.

27.04.2021, 23:03
Подкасти "Посолені"  - фото 1
Подкасти "Посолені"
Джерело: Anchor
Episode about: Чи треба Церкві оцифровуватися та які для цього можна використовувати платформи? Як хлопець з Білорусі, що вивчав електромережі, став українським монахом-редемптористом та відомим християнським блогером? Та що таке бути "посоленим" у розумінні отця Сергія.

Привіт. Мене звати Марічка Боровська. Я студентка Школи журналістики та комунікацій УКУ. Цього тижня я запустила свої перші подкасти, що є моїм магістерським проєктом.

Проєкт "Посолені" - релігійні подкасти для Живого Радіо Воскресіння про тих, хто з вірою робить хороші зміни навколо. Християни різних поколінь та різного роду занять розповідають про свій досвід віри, про те як вона їх змінила та як впливає на їхні проекти.

Гостем першого випуску став відомий в Україні християнський блогер Падре Серж. Епізод вже можна прослухати онлайн і в додатках таких платформ як SoundCloud, Apple Podcasts, Google Podcasts, Anchor​ (пряма RRS-стрічка, за якою можна додавати подкаст), Pocket Casts, RadioPublic, Spotify (розділ подкастів у цьому додатку в Україні поки що не доступний для прослуховування, тому додатком зможуть скористатися тільки вірні на поселеннях у діаспорі).

Останні новини

Вчора