• Головна
  • Новини
  • Два митрополити Вселенського Патріархату прибули до Грузії говорити про Україну...

Два митрополити Вселенського Патріархату прибули до Грузії говорити про Україну

17.06.2018, 11:51
Два митрополити Вселенського Патріархату прибули до Грузії говорити про Україну - фото 1
16 червня з візитом до Патріарха Грузії Іллі ІІ прибула делегація Вселенського Патріархату. Про це пише Грузія Online.

16 червня з візитом до Патріарха Грузії Іллі ІІ прибула делегація Вселенського Патріархату. Про це пише Грузія Online.

патриарх-грузии2.jpg

Як повідомив «IPN» секретар Патріарха протоєрей Мікаел Ботковелі, в складі делегації – два високопоставлених митрополита Вселенського Патріархату.

Католикос-Патріарх всієї Грузії, Святіший і Блаженніший Ілля II сьогодні мав прийняти їх в Патріархії, передає «Релігійна правда».

«Архиєреї Вселенського Патріархату ознайомлять Святішого з позицією Вселенського Патріарха, пов’язаною з поточними церковними проблемами в Україні», – повідомив отець Мікаел.

За словами протоєрея, архиєреї Вселенського Патріархату 17 червня також візьмуть участь в недільному богослужінні Патріарха Грузії Іллі ІІ.

Вони залишать Грузію 18 червня.

Нагадаємо, раніше Патріарха Грузії відвідав голова Верховної Ради Андрій Парубій. Тоді він обговорив питання щодо підтримки автокефалії України з Президентом Грузії, Головою Парламенту та Святішим Патріархом Іллею ІІ, тому що «підтримка Грузинською Православною Церквою української автокефалії є дуже важливою».

Нагадаємо, що в зв’язку з останніми подіями навколо української Церкви 4 червня патріархію Грузії з одноденним візитом відвідав голова відділу зовнішніх церковних зв’язків російської Церкви, митрополит Іларіон (Алфєєв) з двома супроводжуючими особами. Як пояснили в патріархії, метою візиту було ознайомлення з позицією Російської Церкви щодо останніх подій навколо Української Церкви.