Двоє священників і три релігійні громади на Вінниччині приєдналися до Православної Церкви України

Двоє священників і три релігійні громади на Вінниччині приєдналися до Православної Церкви України - фото 1
3 травня священники УПЦ МП Віталій та Назарій Трач звернулися до митрополита Вінницького і Барського Симеона з проханням прийняти їх та релігійні громади, над якими вони здійснюють пастирську опіку, у канонічне єднання з Православною Церквою України.

Протоєрей Віталій Трач є настоятелем храму святої праведної Анни села Голендри та Свято-Троїцького храму села Заливанщина Хмільницького району Вінницької області. До парафії села Заливанщина належать села Голубівка, Герасимівка, Первомайськ та Весела, жителі яких також підтримали прохання свого настоятеля.

Третьою парафією, що приєдналася до ПЦУ, стала парафія храму преподобної Параскеви Сербської села Мирне Хмільницького району, де служить єрей Назарій Трач.

У відповідь на прохання священників та церковних громад митрополит Симеон видав укази про прийняття їх до складу Вінницько-Барської єпархії ПЦУ.

"Вітаємо духовенство і вірян сіл Заливанщина, Голендри, Мирне, Голубівка, Герасимівка, Первомайськ та Весела у великій родині канонічної помісної Православної Церкви України!", — пише пресслужба Вінницько-Барської єпархії ПЦУ.