«Голова республіки Крим» Сєрґєй Аксьонов вручив «єпископу Джанкойському та Роздольненському» від РПЦ Олексію (Овсяннікову) «відзнаку» у вигляді годинника («Годинник від голови республіки Крим»).
Про це повідомляє Голос Криму.
Таким чином колаборант відзначив «активну громадянську, миротворчу, благодійну та громадську діяльність та інші особливі заслуги» високопоставленого церковного зрадника перед «владою» АР Крим та державою-окупантом.
Побажавши Олексію подальших успіхів у праці на благо російської церкви та суспільства на ТОТ АР Крим, Аксьонов додав, що в окупованому Криму планується подальший розвиток співпраці «органів влади» та релігійних організацій для «зміцнення миру та згоди».
Нагадаємо, Олексія (Овсяннікова), колишнього клірика Житомирської єпархії, хіротонізував на єпископа Джанкойського і Роздольненського Предстоятель УПЦ МП Онуфрій 2 січня 2022 року.