Митрополит УПЦ МП Онуфрій хіротонізував єпископа для Криму

Митрополит УПЦ МП Онуфрій хіротонізував єпископа для Криму - фото 1
Предстоятель УПЦ МП Онуфрій 2 січня звершив архиєрейську хіротонію клірика Житомирської єпархії архимандрита Олексія (Овсяннікова) на єпископа Джанкойського і Роздольненського, керуючого Джанкойською єпархією.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

Перед початком Божественної Літургії, під час якої відбулась архиєрейська хіротонія, звершили особливий чин. Архимандрит Олексій виголосив сповідання віри та дав обітниці берегти Передання Церкви.

Предстоятелю Моспатріархату в Україні співслужили намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ МП митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, архиєпископ Гурій (Кузьменко), єпископ Баришівський Віктор, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Ірпінський Лавр та єпископ Бородянський Марк, єпископ Бишівський Кирил, єпископ Джанкойський і Роздольненський Олексій, духовенство монастиря та гості у священному сані.

На завершення Богослужіння Предстоятель УПЦ МП звернувся до єпископа Джанкойського і Роздольненського Олексія зі словом і вручив йому архиєрейський жезл. За традицією владика уділив вірянам своє перше архипастирське благословення.