Екзарх УГКЦ передав Митрополиту Агафангелу пожертву на відродження Спасо-Преображенського собору в Одесі

Екзарх УГКЦ передав Митрополиту Агафангелу пожертву на відродження Спасо-Преображенського собору в Одесі - фото 1
Митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел знову відвідав Спасо-Преображенський кафедральний собор м. Одеси, який 23 липня постраждав від влучання російської ракети.

Про це повідомляє Взгляд из Одессы.

Він помолився перед Касперівським образом Божої Матері, поспілкувався з духовенством та парафіянами, які зараз працюють, розбираючи завали.

Як пише прес-служба Одеської єпархії УПЦ МП, на ім’я митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела надходять численні звернення зі словами підтримки від голів Церков і конфесій, відомих громадських і політичних діячів, православних єрархів.

Бомбардування військами РФ Спасо-Преображенського собору здійняло хвилю величезного обурення усього цивілізованого світу і тим самим згуртувало навколо Одеси увесь світ.

Надійшло звернення Екзарха Одеського Української Греко-Католицької Церкви єпископа Михаїла Бубнія, який передав митрополиту Агафангелу письмово щирі слова співчуття від громади греко-католиків Одещини та пожертву на відновлення Спасо-Преображенського собору.

У зверненні повідомляється, що «ніхто не може залишитися осторонь такої великої біди, тим самим ми висловлюємо свої щирі співчуття митрополиту Агафангелу і всьому духовенству і вірним УПЦ. Також у зверненні зазначається, що «знаком любові і співчуття є долучення до відбудови знищеного кафедрального собору Української Православної Церкви людей усього світу», — йдеться у повідомленні.

Єпархія УПЦ МП щиросердечно дякує всім, хто у цю тяжку годину прийшов на допомогу: розбирати завали, прибирати територію, поставити свічку, помолився за відновлення головної святині м. Одеси та Перемогу.