Флешмоб “Варфоломій – ми тебе не звали” є платною акцією Кремля і УПЦ МП, - ДФУ

Флешмоб “Варфоломій – ми тебе не звали” є платною акцією Кремля і УПЦ МП, - ДФУ - фото 1
В Україні триває акція-флешмоб “Варфоломій – ми тебе не звали”, ідея проведення якої зародилась в Кремлі і слухняно виконується вірянами та духовенством УПЦ МП.

Про це повідомляє Духовний фронт з посиланням на вірян УПЦ МП, яких примушували до участі у флешмобі.

Вони розповіли, що керівників єпархій УПЦ МП в обов’язковому порядку змусили провести “молитовні стояння” з гаслом “Варфоломій – ми тебе не звали”. А самі акції були проплачені – на їх проведення виділялися окремі кошти.

Зокрема, видання опублікувало фото з подібного флешмобу, який пройшов 12 серпня поблизу Києво-Печерської лаври. Зазначається, що на ньому видно, як представники духовенства та вірянка рахують і ділять кошти після проведення акції протесту проти приїзду Вселенського Патріарха Варфоломія І до України.

Джерела видання стверджують, що всі акції, які УПЦ МП вже провела під гаслом “Варфоломій – ми тебе не звали”, і всі акції, які ще тільки плануються, є проплаченими. При цьому, більшість учасників навіть не знають заздалегідь про зміст заходу, на який їх запрошують представники духовенства.

Як йдеться у повідомленні, примітно, що фронтменом флешмобу виступає славнозвісний поціновувач “русского міра” митрополит УПЦ МП Лука (Коваленко). Своїми заявами він створює потужну рекламу та анонси акцій проти приїзду Вселенського Патріарха, які потім підхоплюють проросійські та російські інформаційні пропагандистські ресурси.