• Головна
  • Теми
  • Форум видавців у Львові: релігійна література не пасе задніх...

Форум видавців у Львові: релігійна література не пасе задніх

13.09.2012, 18:25
Форум видавців у Львові: релігійна література не пасе задніх - фото 1

Сьогодні розпочалася основна частина ХІХ Форуму видавців у Львові. Понад 420 українських та іноземних видавництв, видань, книготоргівельних, наукових і громадських організацій, виробників і розповсюджувачів електронних видань, програмного забезпечення, аудіо- та відеопродукції представляють свою продукцію. Серед них чисельно представлена релігійно-духовна література.

exklusiv.gifСьогодні розпочалася основна частина ХІХ Форуму видавців у Львові. Понад 420 українських та іноземних видавництв, видань, книготоргівельних, наукових  і громадських організацій, виробників і розповсюджувачів електронних видань, програмного забезпечення, аудіо- та відеопродукції представляють свою продукцію. Серед них чисельно представлена релігійно-духовна література.

Форум видавців

Наукова або популярна релігійна література присутня на стелажах багатьох видавництв, у тому числі тих, які на ній не спеціалізуються. Зокрема, Харківський приватний музей міської садиби (стенд №253, 2й поверх палацу мистецтв) пропонує унікальну підбірку видань архівних фотографій сакральної архітектури Слобожанщини та інших регіонів України. Релігійно-краєзнавча тематика також представлена у багатьох інших видавництвах із різних регіонів України, зокрема, волинських.

Під час форуму видавців

Але найперше духовні видання варто шукати на стендах спеціалізованих видавництв. Українське Біблійне Товариство (стенд № 225) пропонує велику підбірку видань Біблії, у різних українських та російських перекладах, з коментарями чи без, у м’яких чи твердих обкладинках, подарункові видання в шкіряній обкладинці і з позолотою. Також УБТ представляє різні видання на основі Біблії для дітей. Для паломників на Святу Землю тут можна знайти цікаві путівники.

Поруч з ним варто звернути увагу на стенд «Книгоноша» (№226), який представляє християнсько-філософську, богословську, художню та іншу друковану та електронну книгу. Серед них: бестселер Вільяма Пола Янга «Хижа», книга Девіда Бейкера «Обольщение Евы Фольк», присвячена життю християн в ІІІ Рейсі, та низка книжок цього ж автора із серії «Подорожі душі». Поряд з поважною богословсько-філософською літературою, тут можна знайти цікаві книги з психології (Джим Конві. Мужчины: кризис среднего возраста) чи туризму (Олександр Юрченко. Древние святыни Сирии. По стопам апостола Павла).

Поруч розмістилося видавництво «Місіонер» (стенд № 222). Серед його новинок - фундаментальна та багато ілюстрована праця Дмитра Степовика «Нова українська ікона ХХ – початку ХХІ століть», перевидання книги о. Іринея Назарка «Святий Володимир Великий: Володар І Хреститель Руси-України», а також кілька видань відомого християнського філософа ХХ ст. Едіт Штайн та багато іншої наукової і популярної християнської літератури.

Цьогорічною зіркою видавництва «Свічадо» (стенд №201) є відомий у світі християнський письменник Бруно Ферреро. Крім його кількох видань, видавництво 14-15 вересня запрошує на зустрічі зі самим автором. Також видавництво підготувало фундаментальне видання творів Інокентія Гізеля у 3-х томах.

На третьому поверсі Палацу мистецтв пропонує величезну підбірку нових видань видавництво «Дух і літера» (стенд №408), шанувальників серйозної богословської та філософської літератури запрошує видавництво «Колоквіум» (стенд №403). А батьків з дітьми очікує видавництво «Скриня» (стенд № 308), яке пропонує цікаву підбірку християнських книжечок, пазлів, календариків для дітей та дорослих.

Під час форуму видавців

РІСУ продовжуватиме інформувати про релігійні цікавинки на цьогорічному Форумі видавців у Львові.