• Головна
  • Новини
  • Глава Англіканської Церкви Великобританії має претензії до дій Ватикану...

Глава Англіканської Церкви Великобританії має претензії до дій Ватикану

19.11.2010, 12:07
Глава Англіканської Церкви Великобританії має претензії до дій Ватикану - фото 1
Зустріч Папи Римського Бенедикта XVI з Главою Англіканської Церкви Великобританії — архиєпископом Роуеном Вільямсом — відбулася 18 листопада.

Зустріч_1.jpgЗустріч Папи Римського Бенедикта XVI з Главою Англіканської Церкви Великобританії — архиєпископом Роуеном Вільямсом — відбулася 18 листопада. Архиєпископ Кентерберійський перебуває в Римі у зв'язку з відзначенням 50-річчя Папської ради зі сприяння єдності християн.

У зв’язку з стрімким процесом зі створення у Великобританії Ординаріату для колишніх англікан архиєпископ Вільямс не приховує, що в нього є певні претензії до Святого Престолу, та заявив, що він дізнався про проект зі створення Ординаріату в останню хвилину. Про це повідомляє Milites Christi Imperatoris з посиланням на агентство AFP.

Як РІСУ інформувала, 8 листопада 5 англіканських єпископів повідомили про свій перехід до Католицької Церкви і бажання брати участь у створенні особистого Ординаріату для колишніх англікан, які хочуть бути вірними своїм традиціям, перебуваючи водночас у повній єдності з Єпископом Риму.

Очікується, що скоро до них приєднаються ще 50 священиків, і зацікавлення Ординаріатом в Англії та Уельсі буде набагато більше, ніж спочатку очікувалося.