Глава Греко-Католицької Церкви Словаччини запевнив українців у молитовній солідарності

Глава Греко-Католицької Церкви Словаччини запевнив українців у молитовній солідарності - фото 1
Про молитви за мир в Україні йдеться у листі підтримки архиєпископа і митрополита Пряшівського, Глави Словацької Греко-Католицької Церкви владики Яна Баб’яка до Глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава.

"Прийміть від мене щирі вітання в цей важкий для України час. Святіший Отець Франциск закликав Вселенську Католицьку Церкву 26 січня молитися за мир в Україні, щоб спільною молитвою випросити мир. Хочу запевнити Вас, дорогий брате, що ми дуже серйозно сприйняли це запрошення Святішого Отця до молитви в нашій Пряшівській єпархії», – йдеться у листі", - написав Глава Словацької Греко-Католицької Церкви.

За повідомленням Департаменту інформації УГКЦ, владика Ян Баб’як наголошує, що йому дуже близька доля України та її народу.

«Разом з нашими отцями і вірними я бажаю вам, щоб ви жили в мирі і свободі, щоб прославляли Господа нашого Ісуса Христа. Тому, єднаючись у молитві зі Святішим Отцем Франциском і з Вами, я передаю всю важкість ситуації в улюбленій Україні на Боже милосердя та під покров нашої Небесної Матері Пресвятої Богородиці. Нехай милосердний Господь благословить Вас і весь народ України!» – зазначає архиєпископ і митрополит Пряшівський.