Глава УГКЦ наніс візит у Галич

09 січня, 13:14
Культура
Глава УГКЦ наніс візит у Галич - фото 1
Глава УГКЦ Святослав у понеділок, 9 січня, у третій день Різдвяних свят, прибув у Галич, де очолить Божественну Літургію у храмі Різдва Христового з нагоди величного ювілею — 1125-річчя з часу першої згадки про Галич — одне з найдавніших міст України.

Про це повідомляє Департамент інформації Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

З самого ранку парафіяльна спільнота та численні вірні, які зійшлись з різних околиць, перебували в очікуванні приїзду гостя — Патріарха Святослава.

Спершу Предстоятеля УГКЦ , біля пам’ятника Королю Данилу Галицькому, зустрічали представники влади — голова Івано-Франківської ОВА — Світлана Онищук та міський голова міста Галич — Олег Кантор, голова обласної ради — Олександр Сич та міський голова міста Івано-Франківська — Руслан Марцінків, а також інші представники влади.

На подвір’ї храму Різдва Христового Главу УГКЦ у супроводі архиєпископа і митрополита Івано-Франківського владики Володимира Війтишина, архиєпископа і митрополита Львівського владики Ігоря Возняка, єпарха Чернівецького владики Йосафата Мощича зустрічали хлібом-сіллю місцева УМХ та хлопчик, представник внутрішньопереміщеної спільноти з Донеччини.

Протопресвітер Галицький та настоятель храму Різдва Христового о. Ігор Броновський, спільно із запрошеним духовенством та вірними, запросили Блаженнішого Святослава до храму очолити святкові Богослужіння.

Урочистості розпочались з освячення нової ікони з мозаїки Різдва Христового, якою оздобили праву стіну святині. Опісля розпочалася Архієрейська Божественна Літургія, яку очолює Глава УГКЦ.