• Головна
  • Новини
  • Глава УГКЦ освятив монастир сестер редемптористок у Чернігові...

Глава УГКЦ освятив монастир сестер редемптористок у Чернігові

30.04.2014, 11:18
Глава УГКЦ освятив монастир сестер редемптористок у Чернігові - фото 1
У Чернігові 23 квітня Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у співслужінні владики Богдана (Дзюраха), Секретаря Синоду єпископів УГКЦ, освятив монастир сестер Згромадження Чину Найсвятішого Ізбавителя (редемптористок).

У Чернігові 23 квітня Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у співслужінні владики Богдана (Дзюраха), Секретаря Синоду єпископів УГКЦ, освятив монастир сестер Згромадження Чину Найсвятішого Ізбавителя (редемптористок). Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

монастир.jpg

Монастир носитиме назву Різдва Пресвятої Богородиці. Його будували впродовж трьох років. Сюди також перенесли греко-католицьку парафію Святих верховних апостолів Петра і Павла в Чернігові. Відтепер усі богослужіння парафії відбуватимуться в монастирі Різдва Пресвятої Богородиці.

«Постання ще одного Божого дому, Божої обителі є знаком воскресіння духа Чернігова, який завжди був осердям духовного життя. Тут буде день і ніч лунати молитва до Бога за українську землю, за наш народ. Та монастир є місцем не лише для молитви, а й для служіння. Сюди приходять сестри для того, щоб послужити, щоб понести надію безнадійним, щоб утерти сльози плачучим, голодних нагодувати», − сказав під час освячення Глава УГКЦ.

Після освячення монастиря Блаженніший Святослав провів зустріч із губернатором Чернігівщини Володимиром Івашком.