Created with Sketch.

Глава УГКЦ подякував Апостольському Нунцію за служіння українському народу та УГКЦ

25.09.2015, 09:39

Глава УГКЦ Патріарх Святослав та владика Йосиф (Мілян) із представниками монашества 24 вересня завітали до Архиєпископа Томаса Едварда Галліксона, Апостольського Нунція, на завершення його дипломатичного служіння в Україні.

Глава УГКЦ Патріарх Святослав  та владика Йосиф (Мілян) із представниками монашества 24 вересня завітали до Архиєпископа Томаса Едварда Галліксона, Апостольського Нунція, на завершення його дипломатичного служіння в Україні.

Блаженніший Святослав подякував Архиєпископу Томасу за його служіння, яке було найважче в новітній історії України і Української Греко-Католицької Церкви зокрема.

Глава УГКЦ подарував Апостольському Нунцію його портрет від «вдячного українського народу».

На завершення зустрічі Апостольський Нунцій подякував Патріарху Святославу за спільну співпрацю на добро Церкви, наголосивши, що «ці чотири роки служіння в України були для нього даром від Бога...». Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Читайте також
Католики «Дощ паде. Діти ростуть»: Сьогодні на Суспільному фільм від УКУ про візит Папи Івана Павла ІІ до України
Сьогодні, 13:06
Культура У Софії Київській встановили сейсмодатчики для фіксації вибухів і прольотів ракет
Сьогодні, 12:01
Суспільство У храмі Одеси, який перейшов до ПЦУ, виявили ікони російських царів та символи «русского мира»
Сьогодні, 11:28
Світові Ватикан: Миряни не можуть виголошувати проповідь під час Служби Божої
Сьогодні, 10:58